Lokalizacja

 

15 Niedziela Zwykła, 14. VII. 2019r.

1.     Bóg zapłać za posprzątanie i kwiaty rodzinie Nagal i Igras O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę kolejne 2 rodziny.

2.     Bóg zapłać za ofiary w kopertach :
100 zł - 
Maria i Stanisław Widomscy.  Koperty są na stoliku…

3.     Rada rodziców dziś zbiera pieniążki na spłatę pianina zakupionego dla naszej szkoły…

4.     Zgodnie z treścią oblaty sołtysi zapraszają mieszkańców Gór i Sulowa na zebranie wiejskie na poniedziałek godz.19.30. Zebranie odbędzie się w remizie.  Ponieważ pojawiły się różne głosy i propozycje związane z dożynkami musimy ustalić czego chce większość. Czy po dożynkach grochówka, kiełbaski i możliwość kupienia piwa-wówczas przenosimy dożynki na 8 IX. Czy bez zmian tylko orkiestra i placki…i dożynki 15 VIII.

5.      Nie będziemy łączyć dożynek (dziękczynienie za zbiory) z odpustem (jedyny odpust w czasie którego czcimy patrona i prosimy go o wstawiennictwo). Nie można łączyć tych dwu wydarzeń, bo zawsze jedna z treści liturgicznie będzie odrzucona….

6.     Jak nic się nie zmieni we wtorek rozpoczynamy wymianę dachu i rynien na plebanii. Jak ustalaliśmy z radnymi, proszę o zorganizowanie ludzi, którzy dopilnują prac. Dach zmienia firma z Jeżowe.

7.     Zbliża się czas 41 już pieszej pielgrzymki na Jasną Górę. Wszystkich, którzy pragną podążać do stóp Jasnogórskiej Pani, prosimy o kontakt w zakrystii. Koszt uczestnictwa 75 zł. Zapisy do w parafii do 25 lipca. Także zapisy na fundusz wsparcia Idę z Tobą.

8.     W TYM TYGODNIU                                                    :
**poniedziałek -  nie ma Mszy w parafii 
**wtorek -  Matka Boża z góry Karmel, patronka duchowych synów proroka Eliasza, karmelitów
**wtorek -  o 16.00 spotkanie dzieci które w czasie roku szkolnego przychodziły na spotkania w piątki i wszystkich, którzy chcieliby dołączyć, by pouczyć się nowych piosenek i nie tylko…
**sobota -  o 18.00 Msza o Dary Ducha Świętego- zapraszam do licznego uczestnictwa…

9.     Zapraszam do nabywania prasy katolickiej.

10. W najbliższym tygodniu rocznicę śmierci obchodzą: +ks. bp Piotr Kałwa, ks. Zygmunt Kopa, ks. Stanisław Ciołek, ks. Lech Kuna, ks. Józef Nieściór, ks. Lucjan Szubartowski, ks. Franciszek Ostrowski, ks. Władysław Zakrzewski, ks. Wacław Chromiak, ks. Jan Dudek, ks. Stanisław Szozda  Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek…

11. Msze:wtorek o 18.00, środa o 7.00, czwartek o 7.00, piątek o 7.00, sobota o 18.00 do Ducha Świętego

 

Świątynia

 

Wspólnoty

 

Nabożeństwa

 

Kancelaria

 

Ogłoszenia

 

Katecheza

 

Aktualności

 

Patron

 

Modlitwy
przez św. Rajmunda

 

Cmentarz

 

Proboszcz

 

Linki

 

O Sulowie
okiem bibliotekarki emerytki

Darmowy licznik odwiedzin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kontakt:
e-poczta

adres:
Sulów 102a
23-213 Zakrzówek

telefon:
723 072 734
więcej

                                    

 

 

 Numer konta 98 8717 1048 2003 3001 2479 0001