Lokalizacja

 

4 Niedziela Wielkiego Postu, 11 marca 2018

1.                 Bóg zapłać i posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i ofiary po 30 zł  r. Kołodziej i Pizoń. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę kolejne dwie rodziny.

2.                 Bóg zapłać za ofiary na remont wieżyczki:
200 złKudrelek Józef i Krystyna,


po 100 zł – Tokarski Aleksander, Dul Urszula i Andrzej, Bielak Wiesława i Piotr, Piaseccy Ewa i Józef


po 50 zł- Socha Helena i Marian, Socha Marzena i Marcin, Daśko Anna i Stanisław, Pudło Żaneta i Łukasz, Szpyra Helena i Zbigniew, Dudziak Janina, Kot Teresa, Tęsni Agnieszka i Stanisław, Toporowscy Elzbieta i Henryk, Piaseccy Maria i Jan, Pasternak Konrad i Weronika, Pasternak Maria, Pasternak Gabriela i Stanisław, Wieleba Janina i Stanisław

3.                  Bóg zapłać za ofiarę na kwiatki do grobu Pana Jezusa: Pikuła Lucyna 25 zł.

4.                 W tym tygodniu w piątek o 16.00 zbiórka ministrantów, o 17.00 Msza zbiorowa przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II, a w sobotę o 10.00 spotkanie z P. Andrzejem, o 18.00 Msza do Ducha Świętego. Po Mszy spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania i rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Proszę sobie przeznaczyć około godziny. Prosiłbym oboje rodziców.

5.                 Nadal istnieje problem psów. W ubiegłą sobotę na moich oczach dwa psy atakowały starszego ministranta na rowerze. W tym tygodniu ministrant po dyżurze nie mógł spokojnie wrócić do domu, rano o 8 był atakowany przez psa. Cierpienie tego dziecka wróci do właścicieli w czyśćcu, o ile się do niego dostaną. Wszystko cokolwiek uczyniliście najmniejszemu mnieście uczynili mówi Chrystus. Nie mogę sobie pozwolić na to, bym nie miał ministrantów na Mszy, bo będą się bali chodzić po wsi.
Dziękuję sąsiadom, którzy sobie zwracają uwagę na ten temat. Odpowiedź właściciela  to donieś na policję jest poniżej wszelkiej krytyki. Oczywiście sąsiad sobie odpuścił.  Jeśli to będzie jedyny sposób zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom w mojej parafii, zwłaszcza ministrantom, którzy idą służyć na Mszę, bez oporów ja to zrobię.

6.                 Zapraszam do nabywania prasy katolickiej.

7.                 Agencja Restrukturyzacji Rolnictwa przypomina że tylko do 14 marca można składać oświadczenie potwierdzające brak zmian w tegorocznym wniosku w porównaniu z wnioskiem z 2017r. Oświadczenie zastępuje składanie nowego wniosku.

Wczoraj w Nasutowie odbył się pogrzeb brata Eli Toporowskiej +Andrzeja Sipa. Wiem, że nie wszyscy mogli w nim uczestniczyć. Zapraszam na Mszę św. w jego intencji w piątek po Drodze Krzyżowej, szczególnie młodzież i pracowników naszej szkoły. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu…

Świątynia

 

Wspólnoty

 

Nabożeństwa

 

Kancelaria

 

Ogłoszenia

 

Katecheza

 

Aktualności

 

Patron

 

Modlitwy
przez św. Rajmunda

 

Cmentarz

 

Proboszcz

 

Linki

 

O Sulowie
okiem bibliotekarki emerytki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kontakt:
e-poczta

adres:
Sulów 102a
23-213 Zakrzówek

telefon:
723 072 734
więcej

                                    

 

 

 Numer konta 98 8717 1048 2003 3001 2479 0001