Lokalizacja

 

 

 

 

20. VI. 2021r. 12 Niedziela Zwykła

1.   Bóg zapłać za posprzątanie, kwiaty do kościoła, pod krzyż i pomnik papieski oraz ofiarę 100 zł rodzinie Smyl. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę narzeczonych.

2.   Bóg zapłać ks. Michałowi Zybale za zastępstwo w dniu dzisiejszym.

3.   W imieniu społeczności naszego Metropolitalnego Seminarium składam Wam serdeczne Bóg zapłać za ofiary tacowe przeznaczone na ich potrzeby.

4.   Bóg zapłać za ofiarę: 200 zł Zofia Powęzka.

5.   Zapraszam do nabywania prasy. W Gościu Niedzielnym jest Nowa wersja Litanii do św. Józefa.

6.   Od dziś jest zniesiona dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej Mszy świętej oraz w święta nakazane ze względu na Covid 19.

7.   W tym tygodniu
– poniedziałek- wspomnienie św. Alojzego Gonzagi
– czwartek – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. W związku z moim wyjazdem obie Msze za Alicję Widomską z tego dnia zostały przeniesione na 5 VII.

8.   Zapraszam na Mszę z okazji zakończenia Roku Szkolnego w Uroczystość Piotra i Pawła 29 VI na 17.00

9.   W najbliższym czasie rocznicę śmierci obchodzą następujący kapłani: +25r ks. Marian Bielak; +17r ks. Marian Pastuszka, +22r. ks. Stanisław Mamcarz, +19r.Kazimierz Błaszczuk, +12r. Leon Kuśmierczyk, +20r. Jan Wnuk,  Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20 czerwiec –  13  niedziela zwykła

7.00

+Agnieszkę, Marcina, Felicję, Edwarda Pudło, ++Pudłów

Marzena Michalska

9.00

O Boże błogosławieństwo wszelkie łaski w r. urodzin Dominika Rudnickiego

 

11.00

W rocznicę ślubu Kasi i Kamila Hałabisów

Barbara Hałabis

21 czerwiec – poniedziałek

7.00

+Waldemara Moronia zamówiona na pogrzebie

wujek Marian Brodowski

7..30

+Waldemara Moronia zamówiona na pogrzebie

Piekarz Janina z rodziną +

22 czerwiec – wtorek

7.00

+Józefa Zarzecznego zamówiona na pogrzebie

c. Elżbieta z rodzią

17.30

+7 m-c Józefa  Kudrelka

żona z dziećmi

18.00

+15r. Jana Tura

Córka  

18.30

+Józefa, Józefę, Walentego Pcion

Kazimierz Jargieło

23 czerwiec – środa

6.30

+6 m-c Jana Pietraszka

Dorota Toporowska

7.00

O Boże błogosławieństwo z racji imienin dla ks. Jana Bielaka

Parafianie

7.30

W dniu ojca za +Stanisława Małka

Syn z r,

24 czerwiec- czwartek  NARODZENIE ŚW. JANA CHRZCICIELA-uroczystość

7.00

+im. Janinę Oleszko, Jana Kawęckiego,   

Jan Widomski

7.30

+Jana Andrzejczaka, Martę, Jana i Andrzeja Mroza

  

25 czerwiec- piątek

7.00

Wynagradzająca za grzechy nasze i całego świata, które ranią Najświętsze Serce PJ w Najświętszej Eucharystii

Teresa Tracz

7.30

O Boże błogosławieństwo dla rodziny Teresy i Tadeusza Garbacz ich dzieci i wnuków

Teresa Garbacz

26 czerwiec - sobota

7.00

+Marię i Piotra Bielak

 

7.30

+Jana Kędrę, Jana Widomskiego

Kędra Pelagia

15.00

ślub Kozik Dominika i Jacek Skoczylas

 

27 czerwiec –  14  niedziela zwykła

7.00

W 25 r. ślubu Małgorzaty i Jacka Bednarczyków

Tokarz Henryk

9.00

+Annę Mikołaja Sułyga

Nadia Gryta

11.00

+1. r. Urszulę Boryga

córka

 

Zapraszam do artykułów

 

                        https://www.vaticannews.va/pl/papiez/news/2020-08/papiez-przeslanie-do-wspolnoty-sw-rajmunda.html

https://www.gosc.pl/doc/6475559.Papiez-Modlcie-sie-do-sw-Rajmunda-w-intencji-swoich-dzieci

 

 

 

 

 

 

 

 

    Składam serdeczne podziękowanie zamawiającym Msze św. na pogrzebie.
    Bóg zapłać za świadectwo wiary i stworzenie okazji do kolejnego otoczenia naszych Zmarłych modlitwą i przyjęcia Komunii św. w ich intencji.
    Tak naprawdę nasi Zmarli tylko to mogą ze sobą zabrać w tą ostatnią podróż. Nie wezmą ani lampek, ani kwiatków, ani wieńców (nawet najpiękniejszych), a tylko naszą modlitwę, Komunię Świętą i odpusty ofiarowane w ich intencji... Nie skąpmy im naszego duchowego wsparcia.

    Na pewno się odwdzięczą...

 

 

Msza św. w 30 dz. po śmierci za +Józefa Zarzecznego od uczestników pogrzebu będzie odprawiona w czwartek,  15 VII o 18.00. Ponadto zamówiono Msze w następujących terminach: __22 VI o 7.00- c. Elżbieta z rodziną; __12 VII o 7.00- c. Anna ; __12 VII o 7.30- wnuki Jarosław i Grzegorz z rodz. __19 XI o 7.00- Sagan Urszula ; ; __27 XI o 7.00- Widomska Krystyna z rodz ; __4 XII o 7.00- r. Kotów z Karpiówki ; __4 XII o 7.30- r. . Marianny i Jadwigi Ściegiennych; ; __18 XII o 6.30-r. Dulębów; ; __28 XII o 7.30-r. Zarzecznych; ; __18 I o 7.00-chrześnica Agnieszka ; __18 I o 7.30-r. Wlaszczyków z Kol. Woli Studziańskiej;; ; __20 I o 7.00-r. Makuchów z Kol. Studzianki;

Świątynia

Wspólnoty

Nabożeństwa

Kancelaria

Ogłoszenia

Katecheza

Aktualności

Patron

Modlitwy
przez św. Rajmunda

Cmentarz

Proboszcz

Linki

O Sulowie
okiem bibliotekarki emerytki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ARCHIWUM

 

                                    

           

 

 

Zapraszam na Msze święte za naszych zmarłych parafian, zamówione na pogrzebie, w większości zamiast wianka...

 

za +Janusza Kłosa ROK 2021: 18 IX o 7.00- Ewa Mróz z rodziną; __18 IX o 7.30- Helena Lenart i Maria Jamróz; __25 IX o 7.00- Koleżanki Monika i Iwona; __25 IX o 7.30- Jan Kot z rodz.; __6 XI o 7.00- Lucyna Smętek;

 

za +Alicje Widomską. ROK 2021: 24 VI o 7.00- Koło Różańcowe; __24 VI o 7.30- r. Skrzypków; __11 IX o 7.00- r. Wilk; __11 IX o 7.30- r

 

za +Halinę Woś  ROK 2021: 14 VII o 7.00(L)- Dzieci z rodzinami;;___28 XII o 7.00- rodzeństwo Szczepana.;;___  30 XII o 7.30- Biszczak.;;___  ROK 2022 R  3 I o 7.00- Jarosław i Agnieszka Daśko;;___  7 I o 17.00- Ewa i Krzysztof  Daśko;;___ 13 I o 7.00- Teresa Mazur;;___ 18 I o 7.00- Danuta Łukasik i Henryk Siekierski;;___

 

za +Irenę Widomską:ROK 2021 R:   6 IX o 7.30- Kuśmierz i Głąb.;;___ 15 XI o 7.00- Grażyna Widomska z dziecmi.;; ___ 7 XII o 6.30- Eliza Widomska z rodziną.;;___ 13 XII o 6.30- Teresa Zrosz.;;___ 21 XII o 6.30- Wilk Kazimiera.;;___ 

 

za +Waldemara Moronia: ROK 2021 R:    14 VI o 7.00mama z mężem;;___ 14 VI o 7.30brat Andrzej;;___ 21 VI o 7.00wujek Marian Brodowski;;___ 21 VI o 7.30Piekarz Janina z rodziną;;___ 28 VI o 7.00- Dorota Pałys z rodziną;;___ 28 VI o 7.30sąsiedzi Zuń;;___ 11 XI o 9.00chrześniak Dominik z rodz.;;___ ROK 2022 R: 4 II o 17.00mama;;___ 4 II o 17.30-Szulc i Abramek;;___ 1 V o 7.00Ciocia Helena i Adam;;___ 10 V o 18.30Anna Księżopolska z rodz.;;___

 

za +Jana Pciona ROK 2021 R  4 XI o 18.00- Józef Piasecki z rodziną;;___ 6 XI o 18.00- Kowalik Wacław z rodziną;;___ 8 XI o 18.00- r. Nalepów;;___ 29 XI o 6.00- sąsiadki Danuta Łukasik, Teresa Kot;;___ 29 XI o 6.30- Jan Kot z rodziną;;___ 30 XI o 6.00- Paweł Garbacz wraz z współpracownikami Jana Gryty;;___ 30 XI o 6.30- od sąsiadów rodziny Jargiełów;;___   ROK 2022 R 7 I o 17.30- Tracz, Płecha, Tymińscy;;___  28 I o 7.30- Beata Gryta;;___ 

 

za +Mariannę Czerniak: ROK 2021 R  24 IX o 7.30-córka;;___ 23 XI o 7.30-wnuki Radosław, Grzegorz, Tomasz;;___ 26 XI o 6.30-Zofia Chruściel z rodziną ze Słodkowa II;; ___ 27 XI o 7.30-koło różańcowe Zakrzówek Wieś-Sulów.;; ___ 1 XII o 6.30-rodzina Płechów;; ___ 2 XII o 6.30-Jerzy i Anna Chruściel;; ___9 XII o 6.30-chrześniak Adam Chruściel ze Słodkowa;;___ 15 XII o 6.30-r. Kotlarków;;___ 18 XII o 6.30-r. Bielak;;___ 28 XII o 7.30-r. Brodowskich i Kurczaków ze Słodkowa, ROK 2022 R  2 I o 7.00-syn;

 

za +Floriana Głąba  ROK 2021  14 IX o 18.00-chrześniak Marek;;___ 23 IX o 7.00-Maria Toporowska i rodz. Żaba;;___ 19 XI o 7.30-Teresa Mazur;;___ 25 XI o 7.30-Dorota i Wojciech Widomscy;;___ 27 XI o 7.00-chrześniak Janusz z dziećmi i wnukami;;___ 3 XII o 6.30-chrześniak Janusz z dziećmi i wnukami;;___ 7 XII o 6.30-córka z rodziną,;;___ 10 XII o 9.00-żona;;___ 16 XII o 6.30-Anna i Krzysztof Głąb;;___ 23 XII o 6.30-Henryk i Seweryna Głąb;;___ 2022R- 4 I o 7.00-proboszcz- ks. Marek Gładkowski;;___ 11 I o 7.30-Ryszard Michałek z rodz.;;___ 22 I o 17.30-Jan i Barbara Burek z rodz.;;

 

za +Jana Pietraszka  ROK   23 VI o 6.30-Dorota Toporowska;;___ 21 VII o 6.30-Dorota Toporowska;;___ 19 VIII o 7.30-Maria Toporowska;;___ 20 VIII o 6.30-Dorota Toporowska;;___ 25 VIII o 7.00-Rodzina Kudrelów ze Stróży;;___ 27 VIII o 6.30-Krzysztof Kosidło z rodziną;;___ 16 IX o 6.30-Stanisław Szpyra z rodziną;;___ 21 IX o 6.30-Dorota Toporowska;;___ 23 IX o 7.00-Pyrakowa z rodziną;;___ 30 IX o 6.30-siostrzenica Jadwiga z rodziną;;___ 7 X o 18.00-rodzina Kotów;;___ 21 X o 18.30-Dorota Toporowska;;___ 28 X o 18.00-sąsiedzi Andrzej Janczarek i Henryk Dudziak z rodzinami;;___ 10 XI o 6.30-brat Rzeszutko;;___  22 XI o 6.30-Dorota Toporowska;;___ w 1 rocznicę 22 XII o 6.30-Dorota Toporowska;;___ GREGORIANKA PAŹDZIERNIK 2022R-Dorota Toporowska: 1X o 18.00;;___ 2X o 9.00;;___ 3X o 17.00;;___ 4X o 17.00;;___ 5X o 17.00;;___ 6X o 18.00;;___ 7X o 17.00;;___ 8X o 17.00;;___ 9X o 7.00;;___ 10X o 17.00;;___ 11X o 17.00;;___ 12X o 18.00;;___ 13X o 19.00;;___ 14X o 18.00;;___ 15X o 18.00;;___ 16X o 7.00;;___ 17X o 17.00;;___ 18X o 18.00;;___ 19X o 17.00;;___ 20X o 18.00;;___ 21X o 18.00;;___ 22X o 17.00;;___ 23X o 7.00;;___ 24X o 17.00;;___ 25X o 17.00;;___ 26X o 17.00;;___ 27X o 17.00;;___ 28X o 17.00;;___ 29X o 17.00;;___ 30X o 7.00;;

 

za +Aleksandrę Kołodziej: ROK 2021  8 VII o 7.30-r. Koszłka;;___ 27 VII o 7.30-Anna Pudło z dziećmi;;___ 29 VII o 7.30- r. Kotów;;___ 3 VIII o 7.30-wnuk Piotr z rodz.;;___ 10 VIII o 7.30-Helena Mazur.;;___ 12 VIII o 7.30-wnuk Paweł z rodz;;___ 20 VIII o 7.30-synowa;;___ 26 VIII o 18.00-wnuczka Jolanta z rodz.;;___ 30 VIII o 7.30-Anna i Stanisław Powęzka;;___ 6 IX o 7.30-Józef Jasiński z Bydgoszczy;;___ 14 IX o 7.00-Marczaki z rodz.;;___20 IX o 7.30-Ogonowscy z rodz.;;___ 30 IX o 7.00-Nieckarze z rodz.;___ 25 X o 18.00-r. Błędowskich i Gierlachów;;___ 26 X o 18.00-Stanisław Widomski z rodz.;;___ 10 XI o 7.00-ks. Marek Gładkowski;;___ 17 XI o 7.30-r. Michalskich;;___ 21 XII o 6.00-wnuk Damian z rodz;;

 

za +Piotra Bielaka  ROK 2021  7 VII o 7.30 Bielęda Piotr i Winiarska Lucyna;;___ 14 VII o 7.00 –Janina i Gabriel Kopycińscy;;___ 21 VII o 7.30 –Domowy Kościół;;___ 30 VII o 7.30 –brat Dominik z rodziną;;___ 3 VIII o 9.00 –od taty;;___ 7 VIII po nabożeństwie –siostra Teresa Jankowska z rodziną;;___ 12 VIII o 9.00 –rodzina Hałabis;;___ 18 VIII o 7.00 –rodzina Boryga;;___ 24 VIII o 7.30 –rodziny Powęzka;;___ 28 VIII o 7.00 – Administracja i Obsługa Publicznej Szkoły w Sulowie;;___ 1 IX o 7.00 – Marcin Rusinek;;___ 10 IX o 7.00 – Pracownicy Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Kraśniku;;___ 11 IX o 7.30 – rodzina Daśko;;___ 16 IX o 7.30 –rodzina lenart i Winiarczyk;;___ 21 IX o 7.00 – Małgorzata Gryta z rodziną;;___ 28 IX o 7.30 – rodzina Chibowskich;;___ 5 X o 18.00 - Anna Pyrak z Błażka z rodziną.;;___11 X o 18.00 Para Rejonowa.;;___ 20 X o 18.00 –szwagierka Helena z Adrianem Marchewką.;;___ 27 X o 18.00 –od chrześnicy Angeliki i Luki.;;___ 30 X o 18.00 Anna i Tomasz Tur z synami.;;___ 9 XI o 7.00 swaty Trzcińscy.;;___ 16 XI o 7.30 Skrzypczyńscy i Matacze.;;___ 19 XI o 7.00 rodzina Lemiechów.;;___ 24 XI o 7.00 pracownicy firmy Domimet.;;___ 25 XI o 7.00 w 1 r. śmierci żona z dziećmi i wnukami i wnukami.;;___ 7 XII o 6.00 pracownicy firmy Domimet.;;___ 14 XII o 6.00 Przyjaciele Oblubieńca z Kraśnika.;;___ 18 XII o 6.00 Iza Wiktoria i Piotr Stolarz.;;___ 26 XII o 11.00 koledzy maszyniści.;;___ 29 XII o 7.30 rodzina Ziarno z Blinowa.;;___

 

za +Józefa Kudrelka  ROK 2021  16 VI o 7.30-syn Grzegorz z rodziną;;___ 22 V o 17.30 -żona z dziećmi i wnukami;;___ 22 VI o 17.30 -żona z dziećmi i wnukami;;___ 7 VII o 7.00-syn Krzysztof z Anną;;___ 9 VII o 7.30-syn Piotr z rodziną ;;___15 VII o 7.00-syn Marcin z Magdą;;___21 VII o 7.00 -żona z dziećmi i wnukami;;___ 23 VII o 7.30-Matyka Marzena z rodz;;___ 31 VII o 7.30-rodzina Garbacz;;___ 10 VIII o 7.00 –rodzina Glinków i Zofia Wcisło;;___ 17 VIII o 7.30 –rodziny Tokarz i Bryczek;;___ 22 VIII o 18.30 -żona z dziećmi i wnukami;;___ 24 VIII o 7.00 –Piotr Gryta;;___  30 VIII o 7.00 –rodzina Piaseckich z Zakrzówka;;___ 2 IX o 7.30 –rodzina Smyl;;___ 9 IX o 7.30 –rodzina Pochwatka z Aleksandrówki;;___ 17 IX o 7.00 –rodzina Krzywdów;;___ 22 IX o 7.00 -żona z dziećmi i wnukami;;___29 IX o 7.30 –rodzina Michalskich;;___ 4 X o 18.00 –rodzina Wójtowiczów z Batorz Kolonii;;___ 8 X o 18.00 –Bielak Dominik i współpracownicy;;___ 12 X o 18.00 –rodzina Goch z Pułankowic;;___ 19 X o 18.00 –Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei Posterunek w Zamościu;;___ 22 X o 18.00 -żona z dziećmi i wnukami;;___ 23 X o 18.00 –Załoga sklepu My Center;;___ 29 X o 18.00 - Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei Posterunek w Dęblinie;;___ 9 XI o 7.00 - Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei Posterunek w Chełmie;;___ 16 XI o 7.00 – Pracownicy i Funkcjonariusze Komendy Rejonowej Straży Ochrony Kolei w Lublinie;;___ 22 XI o 7.00 -żona z dziećmi i wnukami;;___     GREGORIANKA 2022R- żona: 25 V po majówce;;___ 26 V po majówce;;___ 27 V po majówce;;___ 28 V po majówce;;___ 29 V o 7.00;;___ 30 V po majówce;;___ 31 V po majówce;;___ 1 VI o 18.30;;___ 2 VI o 7.00;;___ 3 VI o 18.30;;___ 4 VI o 7.00;;___ 5VI o 7.00;;___ 6 VI o 7.00;;___ 7 VI o 7.00;;___ 8 VI o 7.00;;___ 9 VI o 7.00;;___ 10 VI o 7.00;;___ 11 VI o 7.30;;___ 12 VI o 11.00;;___ 13 VI o 18.15;;___ 14 VI o 6.30;;___ 15 VI o 7.30;;___ 16 VI o 7.00;;___ 17 VI o 7.00;;___ 18 VI o 17.15;;___ 19 VI o 7.00;;___ 20 VI o 7.30;;___ 21VI o 7.00;;___ 22 VI o 7.00;;___ 23 VI o 7.00;;

 

za +Jolantę Kliza ROK 2021 15 VI o 7.30-Ewa Winiarczyk;;___6 VII o 7.30-Ewa i Mieczysław Mróz;;___15 VII o 7.30-rodzina Sołtys;;___20 VII o 7.00-koleżanki Maria, Monika, Iwona;;___28 VII o 7.30-Agnieszka;;

 

za +Jana Stańko ROK 2021  17 VI o 7.30- Jan Kot;;___ 1 VII o 7.30-rodzina Pudło;;___ 6 VII o 7.00-córka Wiesława z rodz.

                                    

 

kontakt:
e-poczta

adres:
Sulów 102a
23-213 Zakrzówek

telefon:
723 072 734
więcej

                                    

 

 

 Numer konta 98 8717 1048 2003 3001 2479 0001