Lokalizacja

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 10 Niedziela Zwykła 10 VI 2018r.

1.    Bóg zapłać za posprzątanie i dekorację przed niedzielą i ofiary: Sikora Jan 20 zł, rodzina Reszków 50 zł. O posprzątanie kościoła przed najbliższą niedzielą proszę następne 2 rodziny.

2.    Bóg zapłać za ofiary tacowe złożone dziś na seminarium

3.    Bóg zapłać wszystkim zaangażowanym za zorganizowanie procesji oktawy Bożego Ciała. Bóg zapłać za przygotowanie ołtarzy mieszkańcom Gór. Bardzo sprawnie i pięknie je przygotowali. Także sprawnie posprzątali po procesji –składam serdeczne Bóg zapłać. Gorące podziękowania dla Tomasza Nieściura za pomalowanie białym lakierem szablonów ołtarzy. Wyglądają bardzo pięknie. Bóg zapłać Januszkowi Grycie i Grzegorzowi Piaseckiemu za zebranie ołtarzy po Bożym Ciele i przewiezienie do Tomasza Nieściura. Bóg zapłać wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie liturgii. Bóg zapłać.

4.    W związku z moim wyjazdem na pielgrzymkę następuje zmiana godzin odprawiania w sobotę o 19.00 Msza do Ducha Świętego i w przyszłym tygodniu. Szczegóły na tablicy ogłoszeń. Są wydrukowane intencje na 2 tygodnie… W skrócie: poniedziałek o 18 wtorek o 7, środa o 18.00 czwartek o 7.00, piątek o 18, sobota o 7

5.    Zapraszam do nabywania, czytania i dzielenia się z innymi treścią prasy katolickiej..

6.    Nadal zapisujemy na wycieczkę, szczegóły na tablicy ogłoszeń. Kto chciałby jechać 10 i 11 lipca na Podlasie proszę zgłaszać się do zakrystii. Cena obejmuje przejazd, nocleg, śniadanie i obiadokolację, oraz bilety do zwiedzanych obiektów.

7.    We wtorek o 15.30 w salce katechetycznej w szkole pisemny egzamin do bierzmowania.

8.     Zapowiedzi
Damian Andrzej Pudło, kaw z Sulowa par tut. i Monika Zarzeczna, panna z Zakrzówka Wsi par. świętego Mikołaja w Zakrzówku zapowiedź 2.

Daniel Andrzej Kozik, kaw. z Woli Studzińskiej Kolonii par. św. Antoniego w Bożej Woli i  Katarzyna Kurczak panna z Sulowa par. tut zapowiedź 1.

Świątynia

 

Wspólnoty

 

Nabożeństwa

 

Kancelaria

 

Ogłoszenia

 

Katecheza

 

Aktualności

 

Patron

 

Modlitwy
przez św. Rajmunda

 

Cmentarz

 

Proboszcz

 

Linki

 

O Sulowie
okiem bibliotekarki emerytki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kontakt:
e-poczta

adres:
Sulów 102a
23-213 Zakrzówek

telefon:
723 072 734
więcej

                                    

 

 

 Numer konta 98 8717 1048 2003 3001 2479 0001